На мотузках 15 птахів. На кожній лінії по 5 пташок. Птахи на верхній лінії разом важать 175 г. Ті,

що на середній мотузці разом важать 230 г, а ті, що внизу, разом важать 270 г Ви також знаете, що: 7 птахів важать по 25 г кожна. З птахи важать по 40 г кожна. З птахи важать по 60 г кожна. 2 птахи важать по 100 г кожна. Скільки важить кожна пташка на нитці А, В I C?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарембо Ярослав.

Ответ:

на мотузці А: 35 г/пташку

на мотузці Б: 25 г/пташку

на мотузці С: 54 г/пташку

Пошаговое объяснение:

У даній задачі ми маємо 15 птахів на трьох мотузках. Розглянемо окремо кожну мотузку.

На верхній мотузці 5 птахів, які разом важать 175 г. Отже, середня маса однієї пташки на цій мотузці дорівнює:

175 г / 5 птахів = 35 г/пташку

На середній мотузці також 5 птахів, а їхня загальна вага становить 230 г. Отже, середня маса однієї пташки на цій мотузці:

230 г / 5 птахів = 46 г/пташку

На нижній мотузці 5 птахів, які разом важать 270 г. Отже, середня маса однієї пташки на цій мотузці:

270 г / 5 птахів = 54 г/пташку

Тепер розглянемо кількість птахів з відомою масою. За умовою:

  • 7 птахів важать по 25 г кожна, тому загальна вага цих птахів становить: 7 птахів * 25 г/пташку = 175 г. Отже, на цій мотузці всі птахи мають масу 25 г.
  • 3 птахи важать по 40 г кожна, тому загальна вага цих птахів становить: 3 птахи * 40 г/пташку = 120 г. Отже, середня маса однієї пташки на цій мотузці: 120 г / 3 птахів = 40 г/пташку
  • 2 птахи важать по 100 г кожна, тому загальна вага цих птахів становить: 2 птахи * 100 г/пташку = 200 г. Отже, середня маса однієї пташки на цій мотузці: 200 г / 2 птахи = 100 г/пташку

Таким чином, ми знайшли масу однієї пташки на кожній з трьох мотузок:

на мотузці А: 35 г/пташку

на мотузці Б: 25 г/пташку

на мотузці С: 54 г/пташку