печиво, цукерки і вафлі мають загальну масу 18 кг. печиво і вафлі важать 10,2кг, а вафлі та цукерки

12 цілих 2 численник 3 знаменник скільки кг важать печиво

Ответы на вопрос

Отвечает Азаренко Ирина.

Ответ:

5 1/3 кг

Пошаговое объяснение:

a+b+c=18

a+c=10.2

b+c=12 2/3
Після обчислень системи рівнянь отримаємо

Печиво a= 5 1/3 кг,
Цукерки b=7.8 кг,
Вафлі c= 73/15=4 13/15 кг