1)Допоможіть будь-ласка Для частування купили 3 ⅘ кг печива і 5 ⅕ кг цукерок. Скільки кілограмів

солодощів купили? 2) Знайдіть периметр трикутника, якщо одна його сторона дорівнює 5 3/10 см, друга — на 2 2/10 см менша від першої, а третя — на 1 3/10 см менша за другу сторону. 3) Для частування купили 3 ⅘ кг печива і 5 ⅕ кг цукерок. На скільки менше купили печива від цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Ледаков Илья.

Пошаговое объяснение:

1

3 4/5 + 5 1/5 = 8 5/5 = 9 (кг) - сладостей купили всего

2

1) 5 3/10 - 2 2/10 = 3 1/10 (см) - вторая сторона ∆

2) 3 1/10 - 1 3/10 = 2 11/10 - 1 3/10 = 1 8/10 (см) - третья сторона ∆

3) 5 3/10 + 3 1/10 + 1 8/10 = 9 12/10 = 10 2/10 = 10 1/5 (см) - периметр ∆

3

5 1/5 - 3 4/5 = 4 6/5 - 3 4/5 = 1 2/5 (кг) - меньше купили печенья