Знайдіть четвертий член геометричної прогресії, якщо b₁=6, q=-3.


Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ: 162.

Пошаговое объяснение: b4=b1*q^(4-1)

b4=6*(-3)^3

b4=6*(-27)

b4=-162.