На автостоянці стояло 26 вантажівок і декілька автівок. Після того як з автостоянки виїхало 5

вантажівок, а заїхало 11 автівок, їх стало на 9 більше, ніж вантажівок. Скільки всього машин було на автостоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Відповідь:

26-5=21

21+9=30

30-11=19

Отже спочатку на стоянці було 19 автівок і 26 вантажівок

Отвечает Соболев Макс.

Ответ:

нехай автівок спочатку було х

26-5=21 залишилось вантажівок

21+9=30 стало автівок

тоді спочатку було 30-11=19 автівок

Пошаговое объяснение: