Знайти ширину прямокутника коли вiдомо його площя24см в квадратi адовжина 6см.Побудуй цей

прямокутник

Ответы на вопрос

Отвечает Кабакова Кристина.

Ответ:

S=a×b

b=S/a=24/6=4

Відповідь: ширина прямокутника 4 см.

Пошаговое объяснение: