Математика. Розвяжи задачу .(3.б) Із 40 га зібрали 5200ц картоплі а,з 10 га - 1800ц картоплі.

Обчислість середню врожайність картоплі на цих двох ділянках . 2. Знайти значеня виразу (3б., по 1б за кожну дію ) (20512:8+145)•27 3.порівняти і поставити знаки >,<,= (1.б ) 3 год 49 хв ... 239хв 4.розвязати рівняня (1 б ) х • 30 =18270 5. виконати завданя (2.б) знайти ширину прямокутника , коли відомо , що його площа -- 24 см2 , а довжина --6см. Побудуй цей прямокутник 6 розвязати логічну задачу (2б) Троє хлопчиків разом мали 341 марку .коли Тарас відав 7 свої марок, Андрій 3 марки а Всиль 4марки то у всіх хлопчиків марок стало порівну. Скілки марок було у кожного хлопчика спочатку . Даю 30 балів це треба заватра здати

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Вика.
1) 40+10=50(га)-площадь обоих участков.
5200+1800=7000(ц)-урожай картофеля
7000:50=140(ц)-урожайность
Ответ: 140ц.

2)
(20512:8+145)•27=73143
20512:8=2564
2564+145=2709
2709•27=73143

3)
3 часа 49 мин.

4) х•30=18270
х=18270:30
х=609
609•30=18270

5)
S:a=b
24:6=4см.
Ответ: 4см.
6)

341-7-3-4=327

327:3=109

109+7=116

109+3=112

109+4=113