Виконати завдання. ( 2 б. )     Знайти ширину прямокутника, коли відомо, що

його площа — 24 см2, а довжина — 6 см. Побудуй цей прямокутник.6. Розвʼязати логічну задачу. ( 2 б. )Троє хлопчиків разом мали 341 марку. Коли Тарас віддав 7 свої марок, Андрій – 3 марки, а Василь – 4 марки, то у всіх хлопчиків марок стало порівну. Скільки марок було у кожного хлопчика спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пивоварова Александра.

Ответ:

1)24:6=4(см)

6.1) 3+4+7=14(м).

2) 341-14=327(м).

3) 327:3=109(м)