Знайти суму дійсних коренів рівняння (x^2-2x-8)^2+13(x^2-2x-8)+40=0


Ответы на вопрос

Отвечает Айболатова Айгуль.

Ответ:

x1=0; x2=2; x3=-1; x4=3

Пошаговое объяснение:

 {( {x}^{2} - 2x - 8) }^{2}  + 13( {x}^{2}  - 2x - 8) + 40 = 0

Заміна:

 {t}^{2}  + 13t + 40 = 0

t \times \frac{?}{1} =  - 8 \\ t \times \frac{?}{2}  =  - 5

 {x}^{2}  - 2x - 8 =  - 8 \\  {x}^{2}  - 2x - 8 =  - 5

x \times \frac{?}{1}  = 0 \\ x \times \frac{?}{2}  = 2 \\ x \times \frac{?}{3}  =  - 1 \\ x \times \frac{?}{4}  = 3