Теплохід за 1 годину за течією пройшов 50 кілометрів ,а за 2 години проти течії 90 кілометрів

знайдіть швидкість течії.Це контрольна треба терміново!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Али.

Ответ:

2,5 км/год

Пошаговое объяснение:

1). 90/2=45 (км) - пройшов теплохід проти течії за 1 годину.

2). 50-45=5 (2 км/год) - Швидкість течії за 2 год

3). 5/2= 2,5 (км/год)