За чотири години за течією річки і 5 годин проти течії теплохід проходить 400 км.За 3 години за

течією річки і 2 години проти течії теплохід проходить 230 км. Знайдіть власну швидкість теплохода та швидкість течії Умоляю помогите! СРОЧНО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тресс Анастасия.

Ответ:

400:(5+4)=44,4(км/год)

230:(3+2) =46

44,4+46 = 90,4