Катер за 3 години за течією і 5 годин проти течії річці проходить 92 км.за 5 годин за течією катер

проходить на 10 км більше, ніж за 6 годин проти течії. знайдить власну швидкість катера й швидкість течії річки СРОЧНО!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!дам 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Donadze Daniella.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

y - скорость течения реки, км/ч.

x+y=a; x-y=b

Система уравнений:

3a+5b=92

5a-6b=10

3a+5b+5a-6b=92+10

8a-b=102

b=8a-102

3a+5(8a-102)=92

3a+40a-510=92

43a=92+510

a=602/43=14

8·14-b=102

b=112-102=10

Система уравнений:

x+y=14

x-y=10

x+y+x-y=14+10

2x=24

x=24/2=12 км/ч - скорость катера.

12-y=10

y=12-10=2 км/ч - скорость течения реки.