Помогите с задачей Теплохід пройшов 4год за течією річки і 3год проти течії. Шлях, який пройшов

теплохід за течією, на 48км більший ніж проти течії. Знайти швидкість за течією і швидкість проти течії, якщо швидкість течії дорівнює 2,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость теплохода, км/ч.

4(x+2,5)-3(x-2,5)=48

4x+10-3x+7,5=48

x=48-17,5=30,5 км/ч - скорость теплохода.

30,5+2,5=33 км/ч - скорость теплохода по течению.

30,5-2,5=28 км/ч - скорость теплохода против течения.