нрозвязати задачу. на першому складі було в три рази менше капусти ніж на другому. Після того як на

перший склад привезли ще 80 тон капусти, а на другий ще 30 тон, на обох складах стало капусти порівну. По скільки тон капусты було на кожному складі спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Кривулько Виктория.

Ответ:

25, 75

Пошаговое объяснение:

Нехай на другому складі спочатку було х тон капусти, тоді на другому було 3х тон, тоді

3х+30=х+80

3х-х=80-30

2х=50

х=50/2=25

3х=25*3=75