На першому складі було в два рази більше телевізорів, ніж на другому. Після того, як з першого

взяли 25 телевізорів, а на другий привезли 19,то телевізорів на обох складах стало порівну. Скільки телевізорів було напершому складі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ответ: уравнение под буквой г

Пошаговое объяснение:

2x-25=x-19

2x-x=19+25

X= 44 - телевизоров на втором складе.

Тогда 44×2 =88 телевизоров на первом складе.

Отвечает Бабич Маша.

Ответ: х1=2*х2, х1-25=х2+19 или 2*х2-25=х2+19 или х2=19+25=44, х1=2*44=88.

Ответ 88 телевизоров.

Пошаговое объяснение: