На першому складі було в 3 рази більше телевізорів, ніж на другому. Коли з першого складу вивезли

20 телевізорів, а на другий привезли 14, телевізорів на обох складах стало порівну. Скільки телевізорів було на обох складах спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Стёпа.

було на другому склады х

було на першому складі 3х

стало на першому 3х-20

стало на другому х+14

складемо рівняння

3х-20=х+14

3х-х=20+14

2х=34

х=34:2

х=17 було на другому складі

17*3=51 було на першому