Довжина прямокутника 75 см , а ширина становить 80% довжини . знайди площу прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Настя.

Ответ:

S  =  4500 см²

Пошаговое объяснение:

Найдем ширину

75 / 100 * 80 = 60 см

S = ab

S = 75 * 60 =  4500 см²