обчислить площу прямокутника й округліть її до де сятих, якщо довжина прямокутника 5,4 м,а ширина

становить від довжини0,82)обчислить площу прямокутника й округліть її до де сятих, якщо довжина прямокутника 5,4 м,а ширина становить від довжини0,6

Ответы на вопрос

Отвечает Камиева Адеми.

0,8=8/10

5.4:10*8=4,32=4,32 м ширина

Площадь=5,4*4,32=23,22=23,328=23,3 кв.м.

 

0,6=6/10 

5,4:10*6=3,24 м ширина

Площадь=5,4*3,24=17,496=17,5 кв.м