вершник їхав 3 години зі швидкістю 50 км за годину а наступні 150 км витратив 4/5 години якою була

швидкість вершника та всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренкова Марина.

1) 50 · 3 = 150 км - проехал за 3 часа;

2) 150 + 150 = 300 км - весь путь;

3) 3 + 4/5 = 3 4/5 ч - время этого пути;

4) 300 : 3 4/5 = 300 : 19/5 = 300 · 5/19 = 1500/19 = 78 18/19 км/ч ≈ 79 км/ч - средняя скорость движения.

Вiдповiдь: 78 целых 18/19 км/год - середня швидкість на всьому шляху.