із двох сіл між якими відстань 9 км одноасно виїхали два вершники вершник спереді їхав зі швидкістю

7 км год через 3 год вершник позаду наздогнав другого вершника . знайдіть швидкість другого вершника

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

Как я понял, скорость всадника который ехал впереди, 7 км/ч.

x - скорость всадника, который ехал позади, км/ч.

9/(x-7)=3

9=3x-21

3x=9+21

x=30/3

x=10 км/ч - скорость всадника, который ехал позади.