ДАМ 40 БАЛОВ!! Необхідно прочитати книгу, в якій 280 сторінок. За перший день учень прочитав 1/4

всієї книги, за другий - 0,3. Скільки сторінок залишилося прочитати учневі? (вказати тільки відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Рочев Владислав.

Ответ:

126 сторінок залишилося

Пошаговое объяснение:

1) 280 : 4 = 70 (стр) - І день;

2) 280 : 10 * 3 = 84 (стр.) - ІІ день;

3) 280 - 70 - 84 = 126 (стр)