Необхідно прочитати книгу у якій 280 сторінок За перший день учень прочитав 1/4 від всієї книги а

за другий день 0,3 Скільки сторінок йому залишилося прочитати? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Даша.

Ответ:

126 страниц осталось

Пошаговое объяснение:

за первый день 280:4=70 страниц

за второй 0,3 книги 280×0,3=84

всего прочитал 70+84=154

осталось 280-154=126