(2 бали) Необхідно прочитати книгу, в якій 280 сторінок. За перший 30 %. Скільки день учень

прочитав 25% усієї книги, за другий сторінок залишилося прочитати учневі? ―​

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Иван.

Ответ:

126 страниц останется прочитать ученику.

Пошаговое объяснение:

30+25=55% - уже прочитал

Далее это решается через пропорцию.

280ст -100%

х ст -  55%

х=55*280:100

х=154ст

280-154=126ст