Як зробити цю задачу- необхідно прочитати книгу ,в якій 280 сторінок .за перший день учень прочитав

25% усієї книги ,за другий 30%.скільки залишилося прочитати учневі?

Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Милана.

В первый день прочитали: 280*25:100 = 280:4 = 70 страниц

Во второй день прочитали: 280*30:100 = 28*3 = 84 страницы

В третий день осталось прочитать: 280 - 70 - 84 = 126 страниц