необхідно прочитати книгу в якій 380 сторінок. За перший день учень прочитав 35% усієї книжки, за

другий 40%.Скільки сторінок залишилось прочитати учневі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Диана.

Ответ:

95 сторінок

Пошаговое объяснение:

380*0,35=133 (стор.) за перший день

380*0,4=152 (стор.) за другий день

380-133-152=95 (стор.) залишилось прочитати