Необхідно прочитати книжку в якій 280 сторінок .За перший день учень прочитав7/20 усієї книжки за

другий 3/10 .скільки сторінок залишилось прочитати учневі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кутлиева Азалия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

280*7/20=98 стр в 1 день

280*3/10=84 стр во 2 день

280-98-84=98 стр осталось прочитать