Знайдіть значення виразу 3 1/6+(-2 5/9)-(1 7/12) Дам 5 Балів


Ответы на вопрос

Отвечает Клімов Вадім.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

= 3 1/6 - 2 5/9 - 1 7/12 = 3 6/36 - 2 20/36 - 1 21/36 =

2 42/36 - 2 20/36 - 1 21/36 = 22/36 - 1 21/36 = 22/36 - 57/36 = -35/36