(2a+1)*x= -6a + 5a має корінь, що дорівнює числу -1


Ответы на вопрос

Отвечает Ряжская Лера.

Ответ:

а=-1

Пошаговое объяснение:

(2а+1)*х=-6а+5а

(2а+1)*(-1)=-а

-2а-1=-а

-2а+а=1

-а=1

а=-1