Помогите пж (срочно) Катер плив 0,4 години за течією і 0,6 години проти течії, подолавши всього

16,8 км. З якою швидкістю катер плив за течією, якщо проти течії він плив зі швидкістю 16 км/год? И ещё одно: Решить уровнение: 7,2х-5,4х+0,55=1

Ответы на вопрос

Отвечает Гришаева Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)0,6*16=9,6км-плив проти течії

2)16,8-9,6=7,2км-плив за течією

3)7,2:0,4=18км/год-швидкість за течією

7,2х-5,4х+0,55=1

1,8х=1-0,55

1,8х=0.45

х=0,45:1,8

х=0,25