Допоможіть розвьязати задачу:Катер плив 2,8 год за течією річки і 1,2 год проти течії ,подолавши

всю відстань 65,6км.З якою швидкістю катер плив за течією,з якою проти тєчії.Він плив зі швидкістю 15 км\год.

Ответы на вопрос

Отвечает Шабров Дима.
1) 1,2*15=18(км)проїхав проти течії
2)65,6-18=47,6(км)проїхав за течією
3)47,6:2,8=17(км/годин)швидкість катера за течією
В-дь 17км/год