Катер плив 0,9 год. за течією річки і 0,6 год. проти течії, подо- лавши всього 93,6 км. З якою

швидкістю катер плив за течією, якщо проти течії він плив зі швидкістю 48 км/год.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мынбайулы Артур.

Відповідь:

1)48*0,6=28,8(км)-відстань яку подолав проти течії.

2)93,6-28,8= 64,8(км)- відстань яку подолав за течією.

3)64,8:0,9= 72(км/год)=швидкість катерр  за течієютечією

Покрокове пояснення: