Катер плив 1,4 год за течією річки і 0,6 год проти течії, подолавши всього 32,8 км. З якою

швидкістю катер плив за течією, якщо проти течії він плив зі швидкістю 15 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Хабитуева Алтана.

1)15*0,6=9(км)-відстань яку подолав проти течії.

2)32,8-9= 23,8(км)- відстань яку подолав за течією. 

3)23,8:1,4= 17(км/год)=швидкість катерр  за течією