40. Катер плив 4 год за течією річки і 6 год проти течії річки. Шлях, який проплив катер за течією

річки, на 9 км більший від шляху, який проплив катер проти течії. Знайдіть власну швидкість катера, якщо швидкість течії річки дорівнює 2,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Барышникова Лера.
Хкм/ч-собственная скорость
4(х+2,5)-6(х-2,5)=9
4х+10-6х+15=9
-2х=9-25
-2х=-16
х=8км/ч