Помогите пж, мне очень надо... Катер плив 0,4 години за течією і 0,6години проти течії, подолавши

всього 16,8 км. З якою швидкістю катер плив за течією, якщо проти течії він плив зі швидкістю 16 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)16*0,6=9,6(км)проплив проти течії

2)16,8 - 9,6=7,2(км)проплив за течією

3)7,2 : 0,4 = 18 км/год швидкість катера за течією