Велосипедист мав проїхати 24 км. За першу годину він проїхав 7/12 цієї відстані. Скільки кілометрів

проїхав велосипедист, і скільки кілометрів йому ще залишилося проїхати? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черниговская Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24 * 7/12 = 2*7 / 1 = 14/1 = 14 (км) - проехал

2) 24 - 14 = 10 (км) - осталось