Автомобіль мав проїхати 120 км. За першу годину він подолав 11/15 цієї відстані. Скільки кілометрів

проїхав автомобіль за першу годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенбайулы Рамазан.

120 км - весь путь (целое = 1)

11/15 - часть пути

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11/15 · 120 = 120 : 15 · 11 = 8 · 11 = 88 км - проехал за первый час пути

Ответ: 88 км.