За першу годину автомобіль проїхав 1/3 усієї відстані, яку мав проїхати, за другу годину2/5 - усієї

відстані, а за третю - решту шляху. Яку частину всієї відстані проїхав автомобіль за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.

Ответ: 4/15

Пошаговое объяснение:

3/3 - вся відстань

3/3 - 1/3 =2/3(решта зпершої години)

2/3-2/5 - знаходимо спільний знаменник=10/15-6/15=4/15(решта)