автомобіль проїхав 3 години зі швидкістю 74,1 кілометрів за годину і дві години зі швидкістю 67, 8

кілометри за годину знайди його середню швидкість на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Ужинская Карина.

Ответ:

71,58

Пошаговое объяснение:

74,1*3=222,3( км)

67,8*2=135,6( км)

222,3+135,6=357,9( км)- весь шлях

2+3=5(год)- час у шляху

357,9:5=71,58( км/год)- середня швидкість за годину