Автомобіль проїхав 2 години зі швидкістю 66 ,8 кілометрів за годину, і 3 години зі швидкістю 73,2

кілометрів за годину. Знайди його середню швидкість на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Каприлевский Егор.

Відповідь:

70,64 км/год середня швидкість автомобіля на всьому шляху

Покрокове пояснення:

Середня швидкість автомобіля на всьому шляху становить:

((66,8*2)+(73,2*3)) : (2+3) = (133,6+219,60) : 5 = 353,20 : 5 = 70,64 (км/год).

Або виконати по діях:

1) 66,8*2=133,6 (км) проіхав автомобіль за 2 год;

2) 73,2*3=219,6 (км) проіхав автомобіль за 3 год;

3) 133,6 + 219,6= 353,2(км) проіхав автомобіль на всьому шляху;

4) 2+3=5(год) автомобіль був в дорозі;

5) 353,2 : 5 = 70,64 (км/год) середня швидкість автомобіля на всьому шляху.

Отвечает Просол Богдан.

Ответ:

не знаюрллидозтщигрмриае7яеячч