Накреслити відрізокMN становить 1/2 відрізкаSK обчисли довжину відрізкаSK .Накресли його.


Ответы на вопрос

Отвечает Нольчан Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

MN=x

SK=x+x=2x

2x*1/2=x