Ширина прямокутника дорівнює 4 см. Це становить 1/2 його довжина. Накресли прямокутник та обчисли

його периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Клепикова Аня.

Ответ:

P = 24см

Пошаговое объяснение:

a = 4cм

b = a * 2 = 4 * 2 = 8см

P = 2*(a+b) = 2*(4+8)=2*12 = 24см

 _ _ 4cм _ _

|                    |

|                    |

|                    | 8cм

|                    |

|                    |

| _ _ _ _ _ _ |