Решите эту задачу пожалуйста Відстань між центрами двох кіл, що дотикаються, дорівнює 16 см.

Знайдіть радіуси цих кіл, якщо вони відносяться як 5∶3.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевелёв Даниил.

Ответ:

10 см; 6 см

Объяснение:

Введём коэффициент пропорциональности х.

r1+r2=16

r1=5x

r2=3x

5x+3x=16

8x=16

x=16/8

x=2

r1=5*2=10 см

r2=3*2=6 см