Достатній рівень 7. Два кола мають внутрішній дотик. Відстань між їх центрами 20 см, Знайдіть

радіуси кіл, якщо один з них у тричі більший за інший. Високий рівень 8. Відстань між центрами двох кіл, що дотикаються, дорівнює 16 см. Знайдіть радіуси цих кіл, якщо вони відносяться як 5:3. Розгляньте всі можливі випадки.БУДЬ ЛАСОЧКА ДУЖЕ ТРЕБА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жбанова Ирина.

Ответ:

10-30см

Объяснение:

7. дотик внутрішній, отже 3-1=2, 20:2=10 10-30

8. Якщо дотик зовнішній, то 5+3=8, 16:8=2 10-6см,

якщо дотик внутрішній, то 5-3=2, 16:2=8 8*5=40см 8*3=24см