Знайдіть довжину кола , вписаного у трикутник зі сторонами 13 см, 14 см , 15 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Естафьева Соня.

Відповідь:

P=(13+14+15)/2=21

S=√p(p-a)(p-b)(p-c)=√22*(22-13)(22-14)(22-15)=√22 а далі хз як  вибач (дам приклад другого може по ньому зробиш))

Пояснення:

P=(13+11+20)/2=22

S=√p(p-a)(p-b)(p-c)=√22*(22-13)(22-11)(22-20)=√22*9*11*12=66√6

S=p*r

r=S/p=66√6/22=3√6