У прямокутній трапеції основи дорівнюють 12 см і 20 см, а більша бічна сторона дорівнює 10см.

Знайти площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Ревякина Анна.

Ответ:

96 см²

Объяснение:

Дано КМРТ - трапеція,  МК⊥КТ, МР=12 см,  КТ=20 см.  РТ=10 см. S - ?

Проведемо висоту РН.    ΔТРН - прямокутний,  ТН=20-12=8 см.

РН=6 см (єгипетський трикутник)

S=(МР+КТ):2*РН=(12+20):2*6=96 см²