Знайти координати центру та радіусу сфери заданої рівнянням x2+y2+z2-12x+4y-6z=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кайдалин Денис.

(х-х0)^2+(у-у0)^2+(z-z0)^2=R^2 рівняння сфери.

x^2+y^2+z^2-12x+4y-6z=0,

(х^2-12х+36)+(у^2+4у+4)+(z^2-6z+9)=36+4+9;

(x-6)^2+(y+2)^2+(z-3)^2=49, де

(6; -2; 3) координати центра сфери , радіус R=7.