До сфери радіусом 15 см проведено дотичну площину. На цій площині взято точку K таку що, найменша

відстань від точки K до точок сфери дорівнює 2 см. Знайдіть відстань від точки K до точки дотику сфери з площиною та найбільшу відставнь від точки K до точок сфери

Ответы на вопрос

Отвечает Печерица Людмила.

15+2=17

17*17-15*15=64

√64=8 cм

15+17=32 см