9. У прямокутній трапеції гострий кут дорівнює 60°, а більша бічна сторона й менша основа - по 18

см. Знайдіть більшу основу трапеції. А. 36 см Б. 24 см В. 27 см Г. 30 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Качановская Вера.

Ответ:

27 см

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МК⊥КТ, ∠Т=60°, МР=РТ=18 см.  КТ - ?

Проведемо висоту РН, розглянемо ΔТРН - прямокутний.

∠ТРН=90-60=30°, отже ТН=1/2 РТ=18:2=9 см.

КН=МР=18 см.

КТ=18+9=27 см.