Знайдіть сторони паралелограма, якщо одна з них у 6 разів більша за другу, а периметр дорівнює 84

сантиметри.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ополева Маша.

Ответ:

36; 6

Объяснение:

позначаємо сторони через х:

більша сторона у 6 разів більша значить вона = 6х

менше = х

периметр дорівню сумі всіх сторін:

6х + 6х + х + х = 84

14х = 84

х = 84/14

х = 6 (довжина меншої сторони)

довжина більшої сторони = 6х = 6*6 = 36(см)