Яка кількість теплоти відділяється під час нагрівання алюмінію масою 3 тони . З початковою

температурою 60°за цельсієм до 660°

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Тёма.

Ответ: 1656МДж

Объяснение:

Дано:

m=3т=3000кг

t1=60°C

t2=660°C

c=920Дж/кг°С

----------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)=920*3000*(660-60)=1656000000Дж=1656МДж